סוגי השיעורים

להלן מגוון השיעורים והסגנונות הנלמדים באקדמיה

בלט קלאסי

סגנון מחול אשר נולד בשלהי ימי הביניים באיטליה והובא לצרפת, שם נהפך למחול של האצולה המלכותית. מאז הופץ הבלט הקלאסי לכל קצוות העולם תוך כדי התחדשות ופריצת הישגים וגבולות בעולם.
קרא עוד…

ג'אז

הג'אז הינו שילוב עוצר נשימה של מהירות, רכות, כוח, גמישות, שליטה, והכי חשוב, רגש רב המוקרן מהרקדן – כל זאת בשימוש נרחב של מגוון תבניות מוסיקליות. מחול הג'אז מתבסס על הבנת המוסיקה, הבנת הגוף ויכולותיו, והכי חשוב, מודעות גבוהה של הרקדן ליכולותיו האנרגטיות – הכוח והאור אותו הוא מפיץ בזמן שהוא רוקד.
קרא עוד…

מחול מודרני

באמריקה של המאה ה-19, רקדנית בלט קלאסי אמריקאית בשם איזדורה דאנקן הגיעה למסקנה שעולם הבלט אינו מאפשר לה מספיק חופש ביטוי כפי שהייתה רוצה. דאנקן פצחה בסגנון מחול ספונטני ואישי ביותר. זו הייתה התחלתו של סגנון המחול המוכר לנו היום כמחול המודרני.
קרא עוד…

תנועה יצירתית לגיל הרך וטרום בלט

מחול יצירתי לגיל הרך מתאים לחינוך בסיסי של פיתוח התנועה והתפתחות הילד בין הגילאים שלוש עד שש. שיעורים אלה מהווים בסיס לכלל סגנונות המחול, ומפתחים כישורי חיים בסיסיים, אשר מסייעים להמשך התפתחות הילד.
קרא עוד…

היפ הופ

בסוף שנות ה-70 התפתח בשכונות ניו יורק ריקוד ההיפ-הופ שקיבל את מקורותיו מהמקצבים שהביאו המהגרים הלטינים והאפרו-אמריקאים.
קרא עוד…

ברייק דאנס

סגנון ריקוד שהתפתח ברחובותיה של העיר ניו-יורק, ידוע גם כ"ברייקינג" ו"ביבוינג". זהו סוג של ריקוד אקרובטי המהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ-הופ.
קרא עוד…

גמישות-כח

בתחום המחול זה הכרחי לשפר את הכוח ואת הגמישות השרירים. באמצעות כך, ניתן לשפר את היכולות הפיזיות באופן ממשי וליצור, למעשה, יתרון משמעותי אצל הרקדן.
קרא עוד…

אקרודאנס- מחול אקרובטי

אקרודאנס הוא סגנון מחול המשלב את טכניקות המחול השונות (מחול מודרני, ג'אז, בלט קלאסי ועוד.)
קרא עוד…

מחול עכשווי

המחול עכשווי פותח באמצע המאה ה-20 ומאז גדל להיות אחד הסגנונות הדומיננטיים בעולם המחול המקצועי, כשפופולרי במיוחד בארה"ב ואירופה.
קרא עוד…