תשלום שנתי

ההרשמה לשיעורי המחול באקדמיה הינה במתכונת של תשלום שנתי המחולק לתשלומים חודשיים.  ניתן לשלם בשיקים דחויים המיועדים ל-10 לכל חודש או אשראי בעסקת תשלומים. (אין אופציה לתשלום חודשי)

במחיר השנתי משוקללים מראש חגים, מועדים וימי חופשה נוספים המתקיימים במהלך כל השנה בהם לא יתקיימו שיעורים.

כל שיעור שמתבטל או נדחה יושלם תוך 6 שבועות מיום השיעור שלא התקיים. רקדנים שהחסירו מסיבות אישיות מוזמנים להגיע לשיעורים שמציעה להם האקדמיה ולהשלים.

מדיניות ההרשמה

מספר השיעורים המחושבים לשנת מחול הינם על בסיס 4 שבועות בחודש, לא יחויב תשלום נוסף לשבוע ה-5 לכשיתקיים. האקדמיה שומרת את הזכות להשתמש בשיעורים הנוספים הללו כהשלמות לשיעורים שבוטלו בחגים או מסיבות רלוונטיות אחרות. התשלום החודשי נותר אותו הדבר ללא קשר לכמות השיעורים שקוימו באותו החודש

ישנו תשלום חד שנתי לדמי הרשמה ע"ס 100 ₪ יש לשלמו במעמד ההרשמה.

לא יינתנו החזרים או זיכויים לשיעורים שרקדן לא הגיע אליהם, למרות זאת, רקדן שהחסיר מוזמן להגיע ולהשלים את השיעורים החסרים בכל השיעורים שבאותה הרמה או רמה אחת מתחת.

ביטול שיעור או מנוי

אם ישנה כוונה לבטל את אחד השיעורים או המנוי כולו יש להודיע חודש מראש במייל. הביטול נכנס לתוקף החל מתחילת החודש, אחרת, התשלום ימשיך להיות מחויב כרגיל .

ניתן לבטל שיעור או את המנוי כולו עד ה-28/2/19. לאחר מכן לא יתנו החזרים או זיכויים

לנרשמים חדשים אחרי ה-28/2/19 יינתן חודש ימים בלבד להחליט אם מעוניינים לבטל.

אחים באקדמיה

ישנה הנחה למשפחות מרובות רקדני אקדמיה-

ילד ראשון – תשלום רגיל

ילד שני- 5% הנחה שנתית

ילד שלישי- 10% הנחה שנתית

ילד רביעי ומעלה- 15% הנחה שנתית

 

שאלות ותשובות חשובות

אנחנו משקיעים הרבה מחשבה וחשיבות לחלוקה נכונה של הרקדנים בשיעורים השונים. ייחודיות שיטת ההוראה של האקדמיה מבוססת על עבודה בשיעורים על פי רמת הרקדן ולא על גילו. התנאי העיקרי להישגיו והצלחתו של כל רקדן באקדמיה הוא בשיבוץ הנכון שמותאם לרמתו ויכולותיו. אנו לא מקלים בכך ראש ודנים לעומק על כל רקדנ/ית.
שכבה צעירה, גילאי יסודי- הקבוצות מחולקות על פי כיתות גיל. במידה ונראה כי ישנו רקדנ/ית שמתאימה לרקוד עם קבוצה בוגרת יותר, תינתן לה/לו הזדמנות לבחור.
שכבה בוגרת, גילאי חט"ב ותיכון- הקבוצות והשיעורים מחולקים לפי רמות.
רקדן חדש באקדמיה- בהמשך לתיאום מראש, הרקדן מגיע לשיעור בדיקה שבסופו יכוון לקבוצה המתאימה. לפני הכניסה לשיעורים מומלץ מאד לתאם פגישת ייעוץ עם אחת ממנהלות האקדמיה.
רקדן וותיק- במהלך השנה ועד לסופה עוקב צוות המורים אחר התקדמות הרקדן. ברגע שרקדנ/ית מוכנ/ה לעלות רמה, מקבל הרקדנ/ית הזמנה לשיעור-בדיקה ברמה הבאה.
*אנחנו לא מתפשרים- גם אם קיימת קבוצה קטנת משתתפים ואין רקדנים נוספים שמתאימים אליה, האקדמיה לוקחת על עצמה את ההוצאות הנלוות לכך ומשמרת את הקבוצה כפי שהיא.
ההרשמה נפתחת בתחילת חודש יוני ונסגרת ב-01 למרץ.
במהלך חודש יוני מתקיימת הרשמה מוקדמת המיועדת אך ורק לרקדני האקדמיה ומאפשרת לשריין מקום בקבוצה לפני שמתמלא. (מספר הרקדנים מוגבל בכל קבוצה) בתחילת יולי ההרשמה נפתחת לקהל הרחב. לא תינתן חריגה מכמות הרקדנים בקבוצות.
על הרקדנ/ית להגיע עם הלבוש המתאים לשיעור. ללא הלבוש, לא תתאפשר ההשתתפות בשיעור. הקפדה על הלבוש המוגדר הינו דבר הכרחי, הלבוש מותאם כך שהמורה יוכל לפקח ולהשגיח על תנועות נכונות של הרקדנ/ית. כמו כן, הדבר מפתח אצל הרקדנ/ית מודעות עצמית, דיוק ומשמעת עצמית. בנוסף, יש להצטייד בבקבוק מים ומגבת לכל שיעור
מומלץ!- לכתוב שם מלא וברור על כל פריטי הלבוש והנעליים.
להלן הנחיות לבוש על פי סגנון-
בלט – שיער אסוף ל"עגבניה", בגד גוף שחור, גרביון קלאסי ורוד, נעלי בלט ורודות )מומלץ לרכוש נעלי בלט מבד עם סוליה מפוצלת) אופציה: מכנסון שחור קצר/חצאית מעטפת. בחורף ניתן ללבוש חולצת שרוולים ארוכה צמודה בצבע שחור.
היפ-הופ וברייק דאנס – שיער אסוף בקוקו, בגד גוף שחור, מכנס טרנינג רחב שחור, חולצת טריקו גדולה ונעלי היפ-הופ עם סוליה לבנה.
ג'אז/ ג'אז מודרני/מחול מודרני/עכשווי – שיער אסוף בקוקו, בגדים צמודים וגמישים, רוקדים יחפים.

    • אין לענוד תכשיטים במהלך השיעור
    • חל איסור מוחלט ללבישת ג'ינס בשיעורים
    • אין להיכנס לאולמות המחול עם מסטיק, אוכל ושתייה שאינה מים.
    • יש לשמור על היגיינה אישית והופעה נקייה ומסודרת.
    • החפצים האישיים באחריות הרקדנ/ית בלבד. אין ההנהלה אחראית על אובדן או גניבת ציוד בשטח האקדמיה. בגדים שנשכחו ולא נאספו עד סוף השנה יתרמו לצדקה.

ניתן לרכוש את כל פריטי הלבוש בחנויות לבגדי מחול כגון ישראדנס ודאנספוינט ובאתר דאנסדיירקט

 

לשאלות ותשובות נוספות מוזמנים ליצור איתנו קשר