מה הם יתרונות הפילאטיס?

  • שיטת אימון "גוף-נפש" מרעננת – מביאה לסנכרון בין הנפש לגוף. על ידי השמת דגש על נשימה נכונה, מיקום נכון של עמוד השדרה והאגן וריכוז מלא בתנועה חלקה וזורמת, אנו נעשים ממש מודעים לאיך שגופנו מרגיש ואיך לשלוט בכל תנועה. ולבסוף, למידת נשימה נכונה מפחיתה מתח גופני ומתח של חיי היומיום.
  • פיתוח כוח ללא עלייה בנפח שריר – על ידי אימון זה מגיעים לשרירים ארוכים, משורטטים וגמישים. בשונה משיטות אימון אחרות, המעלות את נפח השריר ו"מנפחות" את הגוף, פילאטיס מחזק ומאריך את השריר ועל ידי כך משפר את הגמישות ותנועת המפרקים. גוף בעל איזון בין כוח לגמישות נמנע כמעט לגמרי מפציעות.
  • פיתוח מרכז גוף חזק – בטן שטוחה וגב חזק. על פי עקרונותיו של ג'וזף פילאטיס, תרגילי הפילאטיס מפתחים את ה-"Core" (מרכז הגוף). מרכז זה מכיל את כל קבוצות שרירי הבטן עד אלו שצמודים לעמוד השדרה. שליטה במרכז זה מביאה לחיזוק כולל של הגוף כולו, מהקרסוליים ועד לצוואר.
  • יצירת גוף מאוזן ומניעת פציעות עתידיות – באימונים קונבנציונאליים שרירים חלשים נוטים להיחלש ושרירים חזקים להתחזק. התוצאה היא חוסר איזון שרירי, אחת הסיבות העיקריות לפציעות שרירים ולכאבי גב כרוניים. פילאטיס מייצב את כל הגוף מהצוואר ועד לקרסוליים, תוך עבודה אחידה על כל קבוצות השרירים. דבר זה מביא אותנו ליהנות מפעילויות גופניות וספורטיביות, תוך קלילות מרובה וללא חשש לפציעה.

בפילאטיס בורסטין-ווליצקי השיעורים הינם אינטימיים: עד 7 אנשים בשיעור באווירה משפחתית ושקטה.
השיעורים מתקיימים באולם מפואר, המצויד במכשירים החדישים ביותר בעולם הפילאטיס.